پوستر دوم آلبوم سرباز

به گزارش سینوا-مرکز تخصصی هنرهای جمع‌خوانی به مناسبت سالگرد شهادت سردار رشید و فداکار حاج قاسم سلیمانی، دفتر موسیقی و سرود صدا و سیما آلبوم سرود «سرباز» را منتشر کرد.

تهیه کننده و مجری طرح پروژه تولید آلبوم

سیزدهم دی ‌ماه سالروز شهادت مظلومانه سردار حاج قاسم سلیمانی است. دفتر موسیقی و سرود صدا و سیما، قبل از این در صدد تهیه آلبوم سرودی با عنوان «سرباز» بود که به همین مناسبت تهیه و امروز منتشر گردید.

آلبوم «سرباز» به کوشش آقای حسین صیامی از شاعران فعال در این حوزه تولید شده و ایشان مجری طرح آن بودند. همینطور این آلبوم شامل ۹ قطعه سرود است که در وصف رشادت‌ها، ایثار و فداکاری و مظلومیت شهادت سردار رشید ایران و اسلام طراحی، تولید و منتشر شده است.

لوگوی رسمی آلبوم سرباز

لوگوی آلبوم سربازدر این آلبوم، سرودی با ۶ زبان و گویش طراحی شده است؛ فارسی، بلوچی، لری، آذری، مازنی و عربی؛ که در آن فداکاری‌ها و رشادت‌های سردار سلیمانی در نبرد با دشمنان ایران و اسلام ذکر می‌شود.

رسالت مرکز سینوا

سینوا – مرکز تخصصی هنرهای جمع خوانی در نظر دارد با انتشار آثار سرودی و جمع‌خوانی به رونق تولید و مصرف سرود کمک کند. این آلبوم با تمام محدودیت های زمانی به موقع آماده انتشار گردید.

دفتر موسیقی و سرود صدا و سیما استفاده از نسخه بیکلام آلبوم موسیقی «سرباز» را مجاز دانسته و در اختیار مرکز سینوا قرار داد، تا به این واسطه به دست گروه‌های سرود سراسر کشور برسد و آنها بتوانند در شهرهای خود آن قطعات را به اجرا برسانند.

 

دانلود قطعات آلبوم سرباز

در ادامه میتوانید قطعات این آلبوم را بشنوید و در صورت لزوم آنها را ذخیره نمایید:

درخواست فایل بیکلام آلبوم

برای ارسال قطعه بیکلام لطفا به آی دی زیر در پیامرسان‌های تلگرام، ایتا و بله پیام دهید:

(تلگرام) @sinavaa_info
(بله) @sinavaa_info
(ایتا) @sinavaa_info

کاورها و اشعار آلبوم

عکس‌های کاور قطعات آلبوم سرود سرباز:

عکسهای اشعار قطعات آلبوم سرود سرباز:

اگر علاقه‌مند هستید که از این دست اخبار زودتر از دیگران مطلع شوید، بد نیست صفحه رسمی سینوا را دنبال کنید:

instagram.com/Sinavaa_com

منبع: ایسنا و دفتر موسیقی و سرود سازمان

پاسخ ترک

لطفا نظر خود را وارد کنید
لطفا نام خود را اینجا وارد کنید