عکس شاخص خبر افتتاح سایت سینوا
به گزارش تحریریه سینوا – رسانه تخصصی سرود و جمع‌خوانی در روز میلاد امام حسن مجتبی علیه السلام، نسخه آزمایشی سایت اصلی سینوا افتتاح شد.

سایت رسمی مرکز سینوا

مرکز سینوا به عنوان اولین مرکز تخصصی سرود و جمع خوانی بعد از سه سال فعالیت متمرکز در این حوزه، با دقت مشکلات موجود در جامعه سرود و جمع‌خوانی را بررسی نموده و در جهت رفع بخشی از این مشکلات برآمده است.

یکی از مشکلات موجود در جامعه سرود و جمع‌خوانی این است، که اگر یک اثر سرود یا جمع‌خوانی مجال انتشار در فضای مجازی را بیابد، غالبا به صورت پراکنده و در بسیاری از موارد بدون شناسنامه منتشر می‌شود و تعدادی از آثار نیز عملا امکان انتشار نمی‌یابند.

همین امر موجب شده تا این آثار آنگونه که هست نمایان نشود و از دید افراد جامعه پنهان بماند. این مسئله موجب نگرانی گروه‌های تولیدکننده شده و از دابسمش‌های نامتعارف، ابراز نارضایتی‌ می‌کردند.

مرکز سینوا در پی خدمات ارزنده‎‌ای که به گروه‌های سرود و جمع‌خوانی ارائه می‌دهد، برای حل مسائلی از این دست سایت سینوا را به عنوان اولین مرجع اختصاصی و استاندارد سرود و جمع‌خوانی راه‌اندازی کرده تا علاوه بر جامعیت دادن به آثار سرودی در یک مکان مشخص و ثبت آثار به نام تولیدکنندگان آن‌ها، به یاری آن دسته از علاقه مندان به سرود و جمع‌خوانی که در پی دستیابی به آثار با کیفیت صوتی و تصویری هستند نیز بیاید.

از جمله مهمترین خدماتی که سایت سینوا به گروه‌های سرود در این زمینه ارائه می‌دهد، انتشار کامل اثر، از جمله نسخه کامل و با کیفیت، متن شعر و شناسنامه استاندارد شده آثار است که به دیده شدن و عرضه رسمی آثار کمک شایانی می‌کند.

بخش‌های مختلف سایت سینوا

سایت سینوا با ظاهری ساده و زیبا به خدمت جامعه سرودی درآمده تا موجب سهولت دسترسی افراد به اثر مورد نظر شود. سایت سینوا متشکل است از:
  1. صفحه اصلی
  2. بخش نماهنگ‌ها
  3. بخش موسیقی‌ها
  4. بخش آلبوم‌ها
  5. بخش لیست پخش‌ها

در صفحه اصلی: آثار منتخب صوتی و تصویری، تازه‌های سرود و جمع‌خوانی صوتی و تصویری، جدیدترین آلبوم های سرود و جمع خوانی و ارتباط با عوامل سینوا در اختیار مخاطبین قرار گرفته است.

ارتباط با روابط عمومی تحریریه سینوا

در صورت نیاز به ارتباط مستقیم با تحریریه سینوا مثل دریافت فایلهای بیکلام سرودها و یا هر کمک دیگر، می‌توانید به حساب کاربری روابط عمومی به آدرس زیر مراجعه نمایید.

(تلگرام) @sinavaa_info
(ایتا) @sinavaa_info

اگر علاقه‌ دارید از اخبار و آثار حوزه سرود و هنرهای جمع‌خوانی، زودتر از دیگران مطلع شوید، می توانید صفحه رسمی تحریریه سینوا را دنبال کنید.

پاسخ ترک

لطفا نظر خود را وارد کنید
لطفا نام خود را اینجا وارد کنید