اعلام نتایج پویش سرود منطقه پرواز ممنوع

عکس-خبر-نتایج-پویش

به گزارش تحریریه سینوا بیانیه هیئت داوران پویش سرود منطقه پرواز ممنوع به شرح زیر است:

 

بسم الله الرحمن الرحيم

در ابتدا صمیمانه‌ترین سلام‌ها و سپاس‌های خود را به تمامي گروه‌ها و مدارسي که پرانرژي و خلاقانه در «پويش سرود منطقه پرواز ممنوع» شرکت داشتند، تقدیم می‌کنیم. پیش از این، نه از سرود در قالب تیتراژ فیلم سینمایی استفاده شده بود و نه هیچ‌گاه برای چنان سرودی پویش همگانی به راه افتاده بود. اینک این اتفاق نو و بدیع با حضور یک‌یک گروه‌ها، مربیان و نوجوانان هنرمند شرکت‌کننده رخ داده است. از همه آنها عمیقاً متشکریم.

سختی انتخاب از میان اين همه گروه باانگيزه و پرانرژی قابل انکار نيست؛ ولی به حکم داوری ناگزير هستيم از بين خوب‌ها بهترين‌ها را انتخاب کنيم.

برگزيدگان بخش پاتوقی:

هيئت داوران ضمن تقدير فراوان از «گروه سرود سماء» از استان مرکزي، شهر اراک و «گروه سرود منجي» از استان گيلان، شهرستان صومعه سرا،  و نيز «گروه ساکنان آسمان» از استان تهران، شهرستان پيشوا، برگزيدگان بخش پاتوقي را به ترتيب زیر اعلام می‌دارد:

گروه سرود انصار المهدي(عج) از استان همدان، شهر همدان، به دلیل تعداد بالای اجراها و تعداد بالای مخاطبین، رتبه اول این بخش؛
گروه سرود فرميک آواي رضوان از استان تهران، شهر تهران، به دلیل تعداد بالای اجراها و خلاقیت در اجراها، رتبه دوم این بخش؛
گروه سرود علامه امینی از استان همدان، شهر همدان، مشترکا به همراه گروه آوای مقاومت از استان یزد، شهر یزد، رتبه سوم این بخش را کسب کردند.

برگزيدگان بخش گروه سرود مدرسه‌اي:

هيئت داوران ضمن تقدير فراوان از «گروه سرود دختران کارون» از دبستان شهيد محمود خانزاده، استان خوزستان، شهر کارون، بخش کانتکس و «گروه سرود شکوفه‌هاي انقلاب» از دبستان شکوفه‌هاي انقلاب، از استان اصفهان، شهر کاشان و نيز «گروه سرود رفاه» از دبيرستان رفاه از استان سمنان، شهر سمنان، سه برگزيده بخش گروه سرود مدرسه اي را به ترتیب حروف الفبا اعلام می‌دارد:

گروه امام حسين(ع) از دبستان دخترانه امام حسين سيدالشهدا(ع) – استان خراسان جنوبي، شهرستان قائنات
گروه بتول از دبستان دخترانه بتول – استان خراسان شمالي، شهرستان اسفراين
گروه پرواز از دبستان دخترانه اسماعيلي فرخي – استان چهارمحال و بختياري، شهرستان بروجن

برگزيدگان بخش سرود همگاني:

هيئت داوران ضمن تقدير فراوان از «دبستان کرامت» از استان البرز، شهر گوهردشت و «دبستان دين و دانش۲» از استان مرکزي، شهر اراک و نيز «دبيرستان مادر» از استان تهران، شهر تهران، برگزيدگان بخش سرود همگاني را به ترتیب حروف الفبا اعلام می‌دارد:

دبيرستان دخترانه زکيه – استان تهران، شهرستان ملارد
دبستان دخترانه صبوري – استان خراسان رضوي، شهرستان قدمگاه، روستاي اسحاق آباد
دبستان دخترانه فرهيختگان – استان خراسان رضوي، شهر مشهد

برگزيدگان بخش نماهنگ:

هيئت داوران ضمن تقدير فراوان از «گروه معراج النبي» از استان فارس، شهر لارستان و «گروه ريحانة القرآن» از استان فارس، شهر شيراز و نيز «گروه فاطمه کريمه» از استان تهران، شهر قدس، برگزيدگان بخش نماهنگ را بدين ترتيب اعلام می‌دارد:

گروه سرود آواي مقاومت از استان يزد، شهر يزد، به دلیل تولید نماهنگی دارای روایت و کیفیت فنی خوب، رتبه اول این بخش؛
گروه سرود منجی – استان گيلان، شهر صومعه سرا، رتبه دوم این بخش؛
گروه سرود انتظار – استان قزوين، شهر الوند، رتبه سوم این بخش.

دیدگاهی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *